Strona główna ->Okulistyka ->Laser 532nm Advant
 Laser okulistyczny OPTO Advant 532nm


Unikalny kryształ Nd:YAG pompowany diodą pozwala na wydajną, stabilną, precyzyjną pracę lasera oraz wpływa na wydłużenie żywotności głowicy. Ta cecha wraz doskonałą optyką przystawki do lampy szczelinowej minimalizuje energie ekspozycji na rogówce i soczewce. Kompaktowa budowa lasera pozwala na wykorzystanie urządzenia zarówno w cieni jak i na sali operacyjnej.

Innowacyjność
OPTO Advant 532 posiada czytelny panel, który pozwala na łatwą i precyzyjną obsługę parametrów lasera. Cechą szczególną panelu kontrolnego jest możliwość odłączenia go od modułu lasera i mieszczenia w dowolnym miejscu, komfortowym dla pracy operatora.

Unikalną cechą lasera jest możliwość zintegrowania przystawki do lampy szczelinowej z lampą szczelinową lasera 1064nm w system combo.Możliwość rozbudowy o system combo z laserem Advant 1064nm do SLT

  Zastosowanie kliniczne  
Publikacje

Laser OPTO Advant 532 doskonale sprawdza się zarówno na tylnej (retinopatia cukrzycowa, endofotokoagulacja, obwodowa fotokoagulacja) jak i przedniej części oka (trabekuloplastyka, irydotomia, peryferyjna irydektomia).

 


Clinical Information and FAQ
Opto Advant 532

Opcje
Dane techniczne


Filtry bezpieczeństwa pasujące do mikroskopów OPTO, Zeiss, Leica, Moeller-Wedel, Topcon

Okulary ochronne

Soczewki do laserowania

Endosondy


Typ głowicy:
Nd:YAG pompowana diodą

Długość fali: 532nm

Średnica plamki: 50 - 500 mikronów

Odstęp pomiędzy impulsami: 0,02 - 2 sekundy

Energia wiązki: 50 - 1500mW

Chłodzenie: powietrzem

 
 
Optotech Medical
32-020 Wieliczka, ul. Osiedlowa 35
tel/fax: 12 278 44 70, 12 288 34 99