Strona główna ->Dermatologia ->Terapia mikrofalowa
 Terapia mikrofalowa
Głębokie ciepło - fotoodmładzanie - redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

Zarabiajcie, kiedy konkurencja nie może

Czy zastanawialiście się kiedyś ile miesięcy w roku lasery i IPL do footodmładzania stoją bezczynne?

Dwa, trzy, może cztery. Doskonale wiecie, że dla dobra klientek nie można przeprowadzać tych zabiegów w słonecznym okresie w roku.

Prezentujemy nowe urządzenie w technologii mikrofalowej, które może pracować przez cały rok, nie będąc absolutnie żadnym zagrożeniem dla zdrowia klientek.

Ile więcej przybyło by Wam klientek, gdy wszystkie inne systemy w mieście nie pracowały przez trzy, cztery miesiące? A ile zostałoby tylko dlatego że zabieg jest bezbolesny?

Innowacyjna terapia mikrofalowa dla urody i zdrowia
Rozwiązania zastosowane w Green IRF wychodzą naprzeciw specyficznym zapotrzebowaniom dermatologów, chirurgów kosmetycznych, fizjoterapeutów i kosmetyczek. Naprężenie skóry, poprawa miękkości redukcja zmarszczek i cellulitu, zabiegi na rozmaite schorzenia mięśni i ścięgien można wykonywać teraz przy pomocy jednego urządzenia.

Nieinwazyjny, komfortowy zabieg
Zabieg wykonywany na Green IRF jest praktycznie bezbolesny, dzięki czemu nie traci się czasu na procedury pozabiegowe. Pacjenci mogą natychmiast po zabiegu wrócić do swoich zajęć.

Bezpieczeństwo dla wszystkich rodzajów skóry
W odróżnieniu od urządzeń pracujących w oparciu o intensywną emisję światła (laser, IPL), działanie Green IRF nie wywiera wpływu na melaninę, dzięki czemu urządzenie jest bezpieczne również dla ciemniejszych fototypów skóry.

Zabieg
Green IRF stymuluje produkcje kolagenu przez osadzenie ciepła w głęboko położonych warstwach skóry. W rezultatem jest znacząca poprawa tonu i tekstury skóry, co daje jej bardziej młodzieńczy i gładki wygląd. Średnio zabieg trwa 10 - 20 minut.

Łatwość użycia
Menu wyświetlanie na ekranie ciekłokrystalicznego ekranu dotykowego jest intuicyjne i szybko można go opanować. Po wybraniu aplikacji aktywuje się sprzężenie zwrotne, polegające na stałym pomiarze impedancji skóry w miejscu zabiegu i korygujący parametry stosownie do tych zmian co znakomicie ułatwia przeprowadzenie procedury..

Innowacyjny system mikrofalowy Green IRF wykorzystuje zjawisko selektywnej elektrotermolizy.
Promieniowanie radiowe podgrzewa tkankę pomiędzy dwoma elektrodami (aplikatorem i elektrodą referencyjną).
Powoduje to rozszerzenie naczyń, przyspieszenie metabolizmu, zwiększenie napięcia mięśni, rozciągnięcie tkanki, aktywację fibroblastów i produkcje nowego kolagenu, poprawę elastyczności skóry redukcję zmarszczek, cellulitu i tkanki tłuszczowej


Optotech Medical
32-020 Wieliczka, ul. Osiedlowa 35
tel/fax: 12 278 44 70, 12 288 34 99